سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

سرویس کارا

امداد تاسیسات کارا
24 ساعته هر روز هفته

تاسیسات کارا

شماره های 24 ساعته ما
021-91302014
0919-1946837

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

سایت امداد رسانی 24 ساعته در سراسر تهران

نماینگی کولر _ سرویس کولر _ نمایندگی کولر _ نصب و راه اندازی

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

با استفاده از فرم زیر برای ما پیام ارسال کنید

سرویس کارا

شماره تماس

021-91302014

ایمیل

info@servickara.com

شماره تماس

0919-1946837

تعمیر کولر آبی / سرویس کولر آبی

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

مجموعه سرویس کارا (در خصوص سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در حیطه ی کولر آبی، سرویس کولر آبی، تعمیر کولر آبی، تعویض پوشال، خدمات کولر آبی، تعویض موتور کولر آبی، تعویض پمپ اب کولر آبی و کلیه امور مربوط به کولر آبی در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک
سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

 

 

سرویس کارا سامانه ثبت سفارش آنلاین با 10 سال سابقه کاری در زمینه خدمات کولر آبی، تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی آماده خدمات رسانی به مشتریان می باشد.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

خدمات قابل ارائه سرویس کارا در زمینه خدمات کولر آبی به شرح زیر می باشد:

 • تعمیر کولر آبی
 • سرویس کولر آبی
 • تعویض پوشال کولر آبی
 • نصب کولر آبی
 • تعویض پمپ کولر آبی
 • تعویض تسمه کولر آبی
 • تعویض و تعمیر موتور کولر آبی

در منازل و اداراتی که از کولر آبی استفاده می کنند، با شروع فصل گرما اولین قدم سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی می باشد. بعضی از افراد ترجیح می دهند سرویس کولر آبی را خودشان انجام دهند. ما توصیه می کنیم برای جلوگیری از خطرات وارده به خود و کولر آبی ، این خدمات را به سرویس کارا بسپارید.

سرویس کارا با داشتن کادری مجرب و دوره دیده در سرتاسر تهران خدمات کولر آبی را در خصوص کلیه برندهای زیر ارائه می دهد:

 • سرویس کولر آبی ارج
 • تعمیر کولر آبی ارج
 • سرویس کولر آبی آبسال
 • تعمیر کولر آبی آبسال
 • سرویس کولر آبی سپهر الکتریک
 • تعمیر کولر آبی سپهر الکتریک
 • سرویس کولر آبی خزر
 • تعمیر کولر آبی خزر
 • سرویس کولر آبی انرژی
 • تعمیر کولر آبی انرژی
 • و سرویس و تعمیر تمامی برندهای کولر آبی…

برای مناطقی با اب و هوای گرم و خشک استفاده از کولر ابی توصیه می گردد زیرا کولر آبی با ایجاد رطوبت مانع از خشک شدن هوا و ترک خوردن وسایل چوبی و ایجاد الکتریسته ساکن در این مناطق می گردد و همچنین به لطافت هوا نیز کمک می کند.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک
سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

انواع کولر آبی

کولر آبی متحرک قابلیت جابه جایی و پرتابل بودن را دارد. این نوع کولر های آبی مخزن شان یا به صورت دستی پر می شود و یا قابلیت اتصال مستقیم به شیلنگ و شیر آب را دارد.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

کولر آبی ثابت دارای ابعاد بزرگی می باشد به همین دلیل بر روی پشت بام یا تراس یا در حیاط نصب می گردد و می توان با کانال کشی از هوای خنک ان بهره مند شد.

بنابراین بطور کلی می توان گفت از کولر های گازی برای مناطق گرم و مرطوب و از کولر های آبی برای مناطق خشک و معتدل استفاده می شود.

علاوه بر این که با شروع فصل زمستان باید سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی را امری مهم و جدی دانست، در اتمام فصل گرما نیز خدمات کولر آبی را برای نگه داری و سالم ماندن کولر آبی نباید فراموش کرد.

نحوه محاسبه و انتخاب کولر آبی براساس تفاوت در متراژ بنا و هم چنین قرار گرفتن آن واحد در زیر بام ساختمان و یا قرار گرفتن در طبقات وسط، نحوه محاسبه و انتخاب کولر آبی متفاوت است.

با اتمام فصل گرما ضروری ست که سرویس کولر آبی پایان فصل را انجام دهیم.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک
سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

سرویس پایان فصل کولر آبی امری آسان است که با خواندن مطلب زیر در خصوص تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی، می توانید به راحتی کولر خود را سرویس کنید.

در ابتدا باید توجه داشته باشیم که برق دستگاه قطع می باشد. سپس مخزن آب کولر آبی را تخلیه کرده و قسمت هایی که به روغن کاری احتیاج دارد را به صورت کامل روغن کاری کنیم.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

در هنگام سرویس کولر آبی پایان فصل باید توجه داشت که در کف کولر آبی پوسیدگی و یا زنگ زدگی وجود نداشته باشد. در صورتی که پوسیدگی دیده شد باید اقدام به تعمیر کولر آبی در محل پوسیدگی کرد. و در صورت زنگ زدگی باید با زد زنگ آن را بپوشانید.

دریچه های داخلی کولر آبی را پوشانده و اگر کانال کشی به صورت رو کار بود باید آنها را با عایق مخصوص بپوشانید. همچنین برای جلو گیری از صدمه دیدن کولر آبی در اثر برف و باران می توانید از محافظ های کولر آبی از جنس برزنت ضد آب که تمام وجه های کولر آبی را در بر می گیرد استفاده کرد.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک
سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

تاریخچه کولر آبی:

قدیمی ترین کولرهای آبی همان بادگیر ها هستند. بادگیر ها در ایران اختراع شدند پس می توان گفت مخترع کولر آبی ایرانی ها بوده اند. اما در حدود 40 سال پیش در آمریکا نمونه اولیه کولر آبی اختراع شد. بادگیرها باد را به وسیله استوانه ای که در بیرون از خانه بود به داخل می کشیدند، در زیر این بادگیر ها در داخل خانه حوض های آبی وجود داشت که با برخورد باد با آب حوض، باد خنک شده و باعث خنک شدن آن محیط می شد.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

البته به دلیل مصرف بالای کولر آبی در ایران، به کولر آبی کولر ایرانی نیز گفته می شود.

موتور کولر آبی

در کولر وظیفه پمپ آب، گردش آب و وظیفه دینام گردش هوا می باشد. در سرویس کولر آبی باید از سالم بودن و تمیز بودن پمپ و دینام اطمینان حاصل کرد. سپس باید یاتاقان ها، پمپ و دینام را روغن کاری کرد.

سرویس کارا در کلیه مناطق تهران اماده خدمت رسانی در کلیه امور کولرابی اعم از سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی می باشد.

سرویس کولر آبی سپهر الکتریک

 

 

سرویس کارا
کولر آبی
سرویس کارا

برخی ازمشتریان نام آشنای ما

خدماتی که گروه سرویس کارا انجام می دهد شامل:

اجرای لوله کشی آب ساختمان – بازسازی و تعمیرات لوله کشی آب – لوله کشی فاضلاب و تعمیر – نصب پمپ آب خانگی و آپارتمانی – تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی – لوله کشی و نصب منبع آب در پشت بام – نصب و راه اندازی کولر آبی – سرویس و تعمیر کولر آبی – نصب و تعمیر توالت فرنگی – اجرای گرمایش از کف – سرویس و تعمیر پکیج – سرویس و تعمیر کولر گازی – جابجایی و نصب مجدد کولرگازی – اجرای موتورخانه – تعمیر و نگهداری موتورخانه – نصب رادیاتور شوفاژ و حوله خشک کن – نصب و تعویض وان حمام – نصب، جابجایی و تعویض حمام داخل اتاق خواب – نصب و تعویض وان جکوزی آپارتمانی – نصب کابین جکوزی، سونا آپارتمانی و …

کلیه اطلاعات منتشر شده در این سایت انحصاری  ویژه سرویس کارا بوده و کپی برداری از آن به هر نحوه پیگرد قانونی دارد.
طراحی و ساخته شده توسط شرکت نرم افزاری راهکارک

تماس با ما