تعمیر کولر

سرویس کارا

امداد تاسیسات کارا
24 ساعته هر روز هفته

تاسیسات کارا

شماره های 24 ساعته ما
021-91302014
0919-1946837

تعمیر کولر

سایت امداد رسانی 24 ساعته در سراسر تهران

نماینگی کولر _ سرویس کولر _ نمایندگی کولر _ نصب و راه اندازی

تعمیر کولر

با استفاده از فرم زیر برای ما پیام ارسال کنید

سرویس کارا

شماره تماس

021-91302014

ایمیل

info@servickara.com

شماره تماس

0919-1946837

نصب کولر گازی و اسپیلت توسط متخصصین سرویس کارا

تعمیر کولر
نصب کولر گازی یا نصب اسپیلت، به خصوص در فصول گرم سال، یکی از پر درخواست ‌ترین خدمات سرمایشی در شرکت است، البته پیشنهاد می‌کنیم با توجه به افزایش نسبی هزینه نصب کولر گازی در روزهای گرم سال، پیش از آغاز فصول بهار و تابستان، اقدام به نصب کولر گازی یا همان اسپیلت نمایید.
تعمیر کولر
تعمیر کولر

همچنین در انتخاب نصاب کولر گازی، دقت لازم را کنید تا فردی متخصص و مجرب، برای انجام این کار، نزد شما آید. در این میان نیز برخی افراد تمایل به آموزش نصب کولر گازی، آموزش نصب کولر گازی جنرال، آموزش نصب کولر گازی به زبان فارسی و… را دارند، که با توجه به تخصصی بودن نصب کولر گازی، پیشنهاد می‌کنیم از اقدام شخصی برای نصب اسپیلت خودداری کنید.

با ما در این نوشته همراه شوید تا علاوه بر تعمیر کولر یا نصب اسپیلت، به موارد دیگه‌ای همچون قیمت نصب کولر گازی (هزینه نصب کولر گازی)، خدمات نصب اسپیلت و … را در سرویس کارا بپردازیم.

تعمیر کولر

نصب کولر گازی

رایج ترین سوالات در مورد نصب کولر گازی و نصب اسپیلت:

 • قیمت نصب کولر گازی (قیمت نصب اسپیلت) چقدر است؟
 • چگونه بهترین نصاب کولر گازی اسپیلت را انتخاب کنیم؟
 • درخواست در بازار آنلاین “خدمت از ما” چه امتیازاتی دارد؟
 • نصب کولر گازی (نصب اسپیلت) چگونه است؟
تعمیر کولر
تعمیر کولر

سرویس کولر

نصب کولر گازی، به خصوص در فصول گرم سال، یکی از واجباتی است که هر فردی باید اقدام کند. به خصوص اگر در مناطق گرمسیری همچون استان یزد ساکن هستید، نصب اسپیلت، کمک شایانی به ایجاد هوای مطبوع در محیط شما می‌کند، البته در صورتی که کولر گازی شما دارای گارانتی، به هنگام ثبت درخواست خود این مورد را درج کنید که به دنبال نصبی دارای مجوز هستید تا در صورتی که نصاب مد نظر اقدام به نصب کولر گازی نمود، گارانتی کولر گازی شما از بین نرود.

قیمت نصب کولر گازی (قیمت نصب اسپیلت) چقدر است؟

قیمت نصب کولر گازی از عوامل متفاوتی اثر می ‌پذیرد. در ادامه برای شما، به شرح عوامل اثر گذار بر قیمت نصب کولر گازی پرداخته‌ایم. این عوامل عبارت هستند از:

 • نوع کولر گازی (کولر گازی ایستاده به نسبت کولر گازی دیواری، هزینه کمتری به همراه دارد)
 • متراژ و نوع لوله مورد استفاده برای لوله‌کشی لازم برای نصب کولر گازی
 • شما می‌توانید درخواست نصب اسپیلت خود را در کمتر از 4 دقیقه در خدمت از ما درج کنی؛ و در کمتر از 30 دقیقه، از برترین متخصصین سرویس کارا به رایگان قیمت بگیرید. همچنین شما می‌توانید با مقایسه سوابق نصابان کولر گازی و نصابان اسپیلت و در نظر گرفتن قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها، بهترین نصاب کولر گازی و نصاب اسپیلت را برگزیند.
تعمیر کولر
تعمیر کولر

چگونه بهترین نصاب کولر گازی (نصاب اسپیلت) را انتخاب کنیم؟

تعمیر کولر

همان طور که مطلع هستید، به محض درخواست شما برای نصب کولر گازی، به چندین نصاب و متخصص دسترسی پیدا می‌کنید. حال شرایطی فراهم شده است تا با مشاهده اطلاعات نصاب، سوابق و حتی نظر مشتریان سابق در مورد آن‌ها، بتوانید هوشمندانه بهترین متخصص نصب کولر گازی را انتخاب کنید.

درخواست از بازار آنلاین “خدمت از ما” چه امتیازاتی دارد؟

 • دسترسی سریع به چندین متخصص نصب کولر گازی (نصب اسپیلت)
 • مشاهده قیمت نصب کولر گازی اسپیلت به رایگان
 • دریافت خدماتی باکیفیت و تضمین شده در کوتاه ‌ترین زمان
 • حضور نصاب کولر گازی در زمان تعیین شده 
 • پیگیری تیم پشتیبانی “خدمت از ما” از نحوه روند اجرای کار

نصب کولر گازی اسپیلت چگونه است؟

در ادامه به شرح روش نصب کولر گازی پرداخته‌ایم. می‌توان آن را به نوعی آموزش فارسی نصب کولر گازی دانست، البته پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که تخصصی در نصب کولر گازی ندارید، نصب اسپیلت را به فردی مجرب و دارای صلاحیت بسپارید.

سخن پایانی، نصب کولر گازی
امیدواریم این نوشته که پیرامون نصب کولر گازی، نصب اسپیلت، قیمت نصب کولر گازی، هزینه نصب اسپیلت، آموزش  نصب کولر گازی و… بود، برای شما مفید واقع شود.

تعمیر کولر

سرویس کارا
سرویس کارا

برخی ازمشتریان نام آشنای ما

خدماتی که گروه سرویس کارا انجام می دهد شامل:

اجرای لوله کشی آب ساختمان – بازسازی و تعمیرات لوله کشی آب – لوله کشی فاضلاب و تعمیر – نصب پمپ آب خانگی و آپارتمانی – تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی – لوله کشی و نصب منبع آب در پشت بام – نصب و راه اندازی کولر آبی – سرویس و تعمیر کولر آبی – نصب و تعمیر توالت فرنگی – اجرای گرمایش از کف – سرویس و تعمیر پکیج – سرویس و تعمیر کولر گازی – جابجایی و نصب مجدد کولرگازی – اجرای موتورخانه – تعمیر و نگهداری موتورخانه – نصب رادیاتور شوفاژ و حوله خشک کن – نصب و تعویض وان حمام – نصب، جابجایی و تعویض حمام داخل اتاق خواب – نصب و تعویض وان جکوزی آپارتمانی – نصب کابین جکوزی، سونا آپارتمانی و …

کلیه اطلاعات منتشر شده در این سایت انحصاری  ویژه سرویس کارا بوده و کپی برداری از آن به هر نحوه پیگرد قانونی دارد.
طراحی و ساخته شده توسط شرکت نرم افزاری راهکارک

تماس با ما