درباره ما

سرویس کارا

امداد تاسیسات کارا
24 ساعته هر روز هفته

تاسیسات کارا

شماره های 24 ساعته ما
021-91302014
0919-1946837

درباره ما

سرویس کارا مجموعه ای کاملا دوستانه و مصمیمی را فراهم کرده تا به مشکلات هم وطنان عزیز را با دانشی که در دست دارند حل کنند .
قیمت سرویس و خدمات مجموعه ما زبان زد بوده و کاملا به نفع مشتری می باشد .

گارانتی کردن خدمات و سرویس های انجام شده و جلب رضایت مشتریان عزیز جزو اولین و مهم ترین اصول کاری ما برای رونق دادن کسب و کار مامی باشد.

هدف ما در مجموعه سرویس کارا، امورو موشکلات تاسیساتی شما هم وطنان عزیز ،ارائه خدمات خدمات شایسته واصولی با تخصص و جربه کاری بالا در شان و منزلت شما مشتریان عزیز می باشد.

با ما ارزانترین و با کیفیت ترین را تجربه کنید.

متخصصین ما بعد از اتمام کار خود محیط مربوطه را تمیز و مرطب و کار را به درستی و اصولی انجام می دهند،

تعمیر کار ها و متخصصین ما با ابزاری کامل و دقیق به مشکلات شما رسیدگی میکنند تا رضایت مندی کامل نسبت به سرویس و کار ارائه شده باشد.

متخصصین سرویس کارا در ۲۴ ساعت از شبانه روز حتی در روز های تعطیل به مشکلات شما رسیدگی میکنند.

پوشش دهی منطقه به منطقه تهران و انجام کلیه کار تاسیسات با افرادی مجهز و مجرب در حیطه کاری تاسیسات در هر منطقه سهولت در وقت و به سرعت انجام شدن مشکلات شما کمک می کند.

برخی ازمشتریان نام آشنای ما

خدماتی که گروه سرویس کارا انجام می دهد شامل:

اجرای لوله کشی آب ساختمان – بازسازی و تعمیرات لوله کشی آب – لوله کشی فاضلاب و تعمیر – نصب پمپ آب خانگی و آپارتمانی – تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی – لوله کشی و نصب منبع آب در پشت بام – نصب و راه اندازی کولر آبی – سرویس و تعمیر کولر آبی – نصب و تعمیر توالت فرنگی – اجرای گرمایش از کف – سرویس و تعمیر پکیج – سرویس و تعمیر کولر گازی – جابجایی و نصب مجدد کولرگازی – اجرای موتورخانه – تعمیر و نگهداری موتورخانه – نصب رادیاتور شوفاژ و حوله خشک کن – نصب و تعویض وان حمام – نصب، جابجایی و تعویض حمام داخل اتاق خواب – نصب و تعویض وان جکوزی آپارتمانی – نصب کابین جکوزی، سونا آپارتمانی و …

کلیه اطلاعات منتشر شده در این سایت انحصاری  ویژه سرویس کارا بوده و کپی برداری از آن به هر نحوه پیگرد قانونی دارد.
طراحی و ساخته شده توسط شرکت نرم افزاری راهکارک

تماس با ما