شرکت خدماتی سرویس کارا

سرویس کارا

امداد تاسیسات کارا
24 ساعته هر روز هفته

تاسیسات کارا

شماره های 24 ساعته ما
021-91302014
0919-1946837

آبگرمکن وسیله ای پر کاربرد در همه فصول سال است. تقریبا در همه روزها این آب گرم کن های دیواری و ایستاده، روشن هستند و آب گرم خانه را تامین می کنند. کارکرد مداوم آبگرمکن خانگی، استهلاک قطعات و فرسودگی اجزای داخلی را به همراه دارد. بسیاری از قطعات آبگرمکن قابل تعمیر و تعویض هستند. 

تعمیرات آبگرمکن یک تخصص حرفه ای است و توسط گروه سرویس کارا با تجربه انجام می شود. اما برخی از مشکلات آب گرم منازل، مربوط به خرابی دستگاه نیست. گاهی یک اشتباه ساده در تنظیم حرارت می تواند دلیل سرد بودن آب لوله ها باشد. عیب یابی و تعمیر آبگرمکن را به حرفه ای ها بسپارید ولی از قبل برخی موارد را نیز بررسی کنید. گاهی مشکل خیلی ساده تر از چیزی است که تصور می کنید. 

خراب شدن آبگرمکن به معنی نبودن آب گرم برای شستشوی ظروف و حمام است. این یک مشکل جدی برای تمام خانواده است هزینه تعمیرات هم باعث شده تا گاهی افراد خودشان اقدام به تعمیر آبگرمکن کنند. عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری یک کار واقعا تخصصی است که توسط تعمیر کار حرفه ای و دوره دیده انجام می شود ولی برخی از ایرادات جزئی آبگرمکن دیواری حتی توسط افراد مبتدی هم قابل اصلاح است. اگر علاقه به کارهای فنی و تعمیرات داشته باشید می توانید بسیاری از امورات منزل را خودتان انجام دهید. اما در صورت جدی بودن مشکل حتما با یک مرکز تخصصی جهت عیب یابی خدماتتون تماس گرفته تا در بدون خطر جدی و در کمترین زمان مشکل را بر طرف کنند.

مجموعه سرویس کارا با کادر متخصص و حرفه ای در تمام نقاط تهران با نمایندگی های فعال و با ارسال متخصصین خود در کمترین زمان سرویس آبگرمکن شمار را به صورت صفر تا صد انجام می دهد تا با خیال آسوده با ما تماس بگیرید.

تعمیر آبگرمکن
سرویس کارا
سرویس کارا
سرویس کارا
سرویس کارا

فرم درخواست خدمات

خدماتی که گروه سرویس کارا انجام می دهد شامل:

اجرای لوله کشی آب ساختمان – بازسازی و تعمیرات لوله کشی آب – لوله کشی فاضلاب و تعمیر – نصب پمپ آب خانگی و آپارتمانی – تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی – لوله کشی و نصب منبع آب در پشت بام – نصب و راه اندازی کولر آبی – سرویس و تعمیر کولر آبی – نصب و تعمیر توالت فرنگی – اجرای گرمایش از کف – سرویس و تعمیر پکیج – سرویس و تعمیر کولر گازی – جابجایی و نصب مجدد کولرگازی – اجرای موتورخانه – تعمیر و نگهداری موتورخانه – نصب رادیاتور شوفاژ و حوله خشک کن – نصب و تعویض وان حمام – نصب، جابجایی و تعویض حمام داخل اتاق خواب – نصب و تعویض وان جکوزی آپارتمانی – نصب کابین جکوزی، سونا آپارتمانی و …

کلیه اطلاعات منتشر شده در این سایت انحصاری  ویژه سرویس کارا بوده و کپی برداری از آن به هر نحوه پیگرد قانونی دارد.
طراحی و ساخته شده توسط شرکت نرم افزاری راهکارک

تماس با ما