خدمات سرویس و تعمیر آبگرمکن در محل

سرویس کارا

امداد تاسیسات کارا
24 ساعته هر روز هفته

تاسیسات کارا

شماره های 24 ساعته ما
021-91302014
0919-1946837

خدمات سرویس و تعمیر آبگرمکن در محل

تعمیر کار آبگرمکن دیواری – سرویس کار آبگرمکن دیواری

برای همه ما پیش‌ آمده که بعد از یک روز کاری خسته کننده به خانه برسیم و بخواهیم با یک دوش آب گرم، خستگی آن روز را از تن در کنیم. شاید همین چند سال پیش نداشتن آب‌ گرم در خانه سخت نبود اما در زندگی مدرن امروزی که آب گرم همیشه در دسترس ماست، زندگی کردن بدون آن مشکل به نظر می‌رسد. در واقع این روزها آب گرم عصای دست ما شده و شست ‌و شوی لباس‌ها، شستن ظرف‌ها و حمام کردن بدون آن مخصوصا در فصول سرد سال، غیر ممکن به نظر می رسد.

تعمیر کار آبگرمکن دیواری - سرویس کار آبگرمکن دیواری
تعمیر کار آبگرمکن دیواری – سرویس کار آبگرمکن دیواری

اما فکر کنید یک روز به خانه برسید و متوجه شوید آب گرم کن خاموش است و یا آب را گرم نمی‌کند. چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ مطمئنا به این فکر می‌کنید که علت گرم نشدن آب آبگر مکن را پیدا کنید و هر چه سریع ‌تر یک تعمیر کار در محل پیدا کنید و خدمات سرویس آب گرم کن را به او بسپارید.

اما برای تعمیر آب گرم کن دیواری و زمینی از چه کسی کمک بگیریم؟ نمایندگی تعمیر آبگرمکن بوتان و ایران شرق کجاست؟ بهترین مرکز تعمیرات آبگرمکن دیواری در تهران کجاست؟ مرکز خدمات آب گرم کن در نزدیکی من وجود دارد؟ تعمیر آبگرمکن در منزل ممکن است؟ و سوال‌هایی از این قبیل. اگر شما هم قصد تعمیر آب گرم کن ایستاده و دیواری در منزل را دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین تعمیر کار آبگرمکن در تهران دسترسی داشته باشید.

‌‌در چه مواقعی به تعمیرکار آبگرمکن در تهران نیاز داریم؟

امروزه در بسیاری از خانه‌ها برای گرم کردن آب از آب گرم کن استفاده می‌کنند، اما آبگرمکن ‌ها به دلایل مختلف با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز به سرویس پیدا دارند. تعمیر و سرویس آبگرم‌ کن‌ ها نیز بسته به نوع آن متفاوت است. از آب گرم کن دیواری برقی و گازی گرفته تا آب گرم کن زمینی و مخزنی، هرکدام شرایط نصب و نگهداری مخصوص به خود را دارند، اما به‌ طور کلی در مواقع زیر به سرویس آبگرمکن نیاز داریم:

 • آبگرمکن به‌هیچ‌وجه روشن نشود.
 • آبگرمکن روشن شود ولی آب را گرم نکند.
 • فشار آب خروجی آبگرمکن کم باشد.
 • نشت آب در مخزن و یا لوله‌های آبگرمکن وجود داشته باشد.
 • نشت گاز و یا جریان برق در آبگرمکن وجود داشته باشد.
 • شمعک جرقه نزند و یا شعله مدام خاموش شود.
 • درجه حرارت آبگرمکن نوسان داشته باشد.
 • آب بیش‌ازحد معمول گرم شود و یا به نقطه‌جوش برسد.
 • به نصب و راه‌اندازی آبگرمکن نیاز داشته باشیم.
  ‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

استادکار چه خدماتی برای تعمیرات آبگرمکن دیواری و زمینی در محل ارائه می‌کند؟

آبگرمکن به یکی از تجهیزات ضروری زندگی ما تبدیل ‌شده و تعمیر آن باید با دقت انجام شود. به همین دلیل هر زمان هر مشکلی و عیبی برای آب گرم کن ‌های خانگی به وجود بیاید، می‌توانید با کمک تعمیر کارهای سرویس کارا آن را حل کنید. سرویس کارا برای تعمیر تمام برندهای آبگرمکن ایرانی و خارجی به شما متخصص‌ های خوش ‌نام و حرفه ‌ای معرفی می‌کند.

فرق نمی‌کند تعمیر کدام برند آبگرمکن را درخواست کنید، از تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان و لورچ گرفته تا تعمیر آب‌گرمکن خرگوشی و دیگر مدل‌های موجود در بازار. هر گونه خدمات را می‌توانید از سرویس کارا درخواست کنید و خیالتان بابت کیفیت کار راحت باشد. به ‌طور کلی سرویس کارا خدمات زیر را برای انواع آبگرمکن‌ های خانگی ارائه می‌کند:

 • سرویس انواع آبگرمکن ایرانی و خارجی
 • تعمیر آبگرمکن دیواری گازی
 • تعمیر آبگرمکن برقی دیواری
 • تعمیر آبگرمکن ایستاده و زمینی
 • عیب‌یابی و رفع ایراد آبگرمکن
 • نصب و راه‌اندازی آبگرمکن دیواری و زمینی
 • جرم‌گیری و رسوب‌گیری آبگرمکن دیواری و ایستاده
تعمیر کار آبگرمکن دیواری - سرویس کار آبگرمکن دیواری
تعمیر کار آبگرمکن دیواری – سرویس کار آبگرمکن دیواری

نصب و تعمیر کدام برندهای آبگرمکن را به استادکار بسپارم؟

برای تعمیر تمامی مدل‌های آبگرمکن چه ایستاده و زمینی و چه دیواری می‌توانید از سرویس کارا کمک بگیرید. همچنین درخواست نصب و تعمیر انواع آبگرمکن گازی، برقی و نفتی نیز در سرویس کارا امکا‌ن ‌پذیر است. برخی از برندهایی که تعمیرات آن را می‌توانید به ما بسپارید عبارتند از:

سفارش آنلاین تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی از استادکار چه مزیتی برای من دارد؟

 1. پیدا کردن تعمیرکار آبگرمکن در کمترین زمان: با کمک سرویس کارا به بهترین تعمیرکار آبگرمکن در محل خود دسترسی خواهید داشت و لازم نیست زمان خود را برای یافتن متخصص صرف کنید.
 2. تعمیر آبگرم‌کن در خانه: با استفاده از سرویس کارا لازم نیست آبگرمکن را به تعمیرگاه و نمایندگی آبگرمکن ببرید، شما می‌توانید به ‌راحتی بهترین تعمیرکار سیار آبگرمکن را به محل مورد نظر خود آورده تا کار تعمیرات آبگرمکن در محل را برای شما انجام دهد. اگر نیاز بود که آبگرمکن به تعمیرگاه منتقل شود، متخصص این کار را انجام می‌دهد و بعد از انجام تعمیرات دوباره آن را به منزل شما بازمی‌گرداند.
 3. کمک گرفتن از تعمیر کارهای متخصص: تعمیر کاران معرفی ‌شده در سرویس کارا همگی از بهترین تعمیرکارهای آبگرمکن در تهران هستند که در کمترین زمان ممکن به کمک شما خواهند آمد.
 4. کاهش هزینه‌ها: جابجا نکردن آبگرمکن از مواردی است که باعث کاهش هزینه شما خواهد شد. همچنین با تعمیر آبگرمکن به‌جای تعویض آن، در هزینه‌ های زندگی نیز صرفه‌ جویی می‌کنید.
 5. پشتیبانی سرویس کارا: تیم پشتیبانی سرویس کارا در ابتدای ثبت سفارش تا پایان کار در کنار شما خواهد بود و به سوال‌ها و نیازهای شما پاسخ خواهد داد. به ‌این ‌ترتیب هر زمان که احساس کردید سوال دارید و یا مشکلی وجود دارد، می‌توانید آن را با سرویس کارا در میان بگذارید.
  ‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری چقدر است؟

قیمت تعمیرات آبگرمکن چه دیواری باشد و چه ایستاده، بستگی به مدل آبگرمکن و همچنین نوع مشکل پیش‌آمده دارد. به‌ عنوان‌ مثال هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری گازی با هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری برقی متفاوت است. همچنین قیمت تعمیر آبگرمکن مخزنی و ایستاده نیز به گونه دیگری محاسبه می‌شود.

اگر قصد تعمیر ترموستات آبگرمکن یا تعمیر شمعک آبگرمکن را داشته باشید، هزینه قطعه‌های تعویضی نیز به هزینه نهایی اضافه می‌شود. مشاوره با متخصصان سرویس کارا به شما کمک می‌کند تا با آگاهی کامل از قیمت تعمیرات آبگرمکن، درخواست خدمات کنید و با شفافیت قیمت‌ها، مجبور به پرداخت کردن پول اضافه نشوید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

تعمیر کار آبگرمکن دیواری - سرویس کار آبگرمکن دیواری
تعمیر کار آبگرمکن دیواری – سرویس کار آبگرمکن دیواری

روند سفارش خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری و زمینی در سرویس کارا چگونه است؟
ثبت سفارش تعمیر و سرویس آبگرم‌ کن در سرویس کارا کاملا رایگان است و در هر زمانی که به تعمیرکار آبگرمکن نیاز داشتید می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. همین که دگمه ثبت سفارش را بزنید کادری به شما نشان داده می‌شود تا شما توضیحات مربوط به خدمات موردنظر خود را بیان کنید، به‌ عنوان ‌مثال می‌توانید نوع و مدل آبگرمکن را مشخص کنید. در قدم بعدی نیز با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس مورد نظرتان، ثبت سفارش شما به پایان می‌رسد و باید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها باقی بمانید. شما می‌توانید از نظرات کاربرانی که از این خدمات استفاده کرده‌اند کمک بگیرید تا زبده ‌ترین متخصص و یا اقتصادی ‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

چطور می‌توانم از کیفیت تعمیرات آبگرمکن اطمینان حاصل کنیم؟

فرق نمی‌کند به دنبال تعمیرکار آبگرمکن در شمال و جنوب تهران باشید و یا به تعمیرکار آبگرمکن در غرب و شرق تهران نیاز داشته باشید، زیرا سرویس کارا برای تعمیر آبگرمکن دیواری بدون شمعک و تعمیر آبگرمکن بوتان فن دار گرفته تا تعمیر آبگرمکن مخزنی گازی و خانگی بهترین متخصص و تعمیرکار را به شما معرفی می‌کند.

تعمیر کار آبگرمکن دیواری - سرویس کار آبگرمکن دیواری
تعمیر کار آبگرمکن دیواری – سرویس کار آبگرمکن دیواری

مهم ترین ویژگی ‌ای که همراه با سرویس کارا به دست می‌آورید، کیفیت خدمات و شفافیت قیمت‌ها خواهد بود. در واقع ویژگی منحصر به ‌فرد سرویس کارا این است که به شما کمک می‌کند به بهترین تعمیر کارهای آبگرمکن دسترسی داشته باشید و با سرعت و دقت بیشتری خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. متخصص‌های ما دانش کافی برای تعمیر انواع آبگرمکن‌های ایرانی از آبگرمکن بوتان و لورچ گرفته تا تعمیر انواع آبگرمکن ‌های خارجی را دارند، پس خیالتان از بابت کیفیت خدمات راحت باشد.

اگر قصد عیب‌یابی آبگرمکن دیواری و زمینی را دارید، اگر به دنبال تعمیر آبگرمکن منزل و یا محل کار خود هستید، اگر به تعمیر آبگرمکن در غرب و شرق تهران و یا شمال و جنوب تهران نیاز دارید می‌توانید همین حالا سفارش خود را ثبت کنید تا متخصص‌های سرویس کارا در اولین فرصت در خدمت شما باشند تا سرویس آبگرمکن دیواری شما را با بالاترین کیفیت انجام دهند.

سرویس کارا
سرویس کارا

متخصصین سرویس کارا با تلاش و پشتکار فراوان در نظر دارند تا بستری فراهم نمایند که در آن مشتریان عزیز بتوانند با قیمت و تعرفه های مناسب و کاملا بصرفه به معضلات و مشکلات مربوط به نصب ،اجرا، تعمیر و نگهداری تاسیسات مکانیکی در منزل و محل کار در کمترین زمان و با تجربه متخصصین، مشکلات را به نحوه احسنت برطرف نمایند.

برخی از برندهای نام آشنای ما

خدماتی که گروه سرویس کارا انجام می دهد شامل:

اجرای لوله کشی آب ساختمان – بازسازی و تعمیرات لوله کشی آب – لوله کشی فاضلاب و تعمیر – نصب پمپ آب خانگی و آپارتمانی – تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی – لوله کشی و نصب منبع آب در پشت بام – نصب و راه اندازی کولر آبی – سرویس و تعمیر کولر آبی – نصب و تعمیر توالت فرنگی – اجرای گرمایش از کف – سرویس و تعمیر پکیج – سرویس و تعمیر کولر گازی – جابجایی و نصب مجدد کولرگازی – اجرای موتورخانه – تعمیر و نگهداری موتورخانه – نصب رادیاتور شوفاژ و حوله خشک کن – نصب و تعویض وان حمام – نصب، جابجایی و تعویض حمام داخل اتاق خواب – نصب و تعویض وان جکوزی آپارتمانی – نصب کابین جکوزی، سونا آپارتمانی و …

کلیه اطلاعات منتشر شده در این سایت انحصاری  ویژه سرویس کارا بوده و کپی برداری از آن به هر نحوه پیگرد قانونی دارد.
طراحی و ساخته شده توسط شرکت نرم افزاری راهکارک

تماس با ما